Новини

  Допомога від Міжнародного благодійного фонду "Руки друзів"

  Адміністрація, педагогічний колектив, учні, батьки Білоусівського ліцею Тульчинської міської ради Вінницької області щиро дякують Благодійній організації "Міжнародний благодійний фонд "Руки друзів" у партнерстві з міжнародною організацією ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки ЮНІСЕФ за надану допомогу!

   

  29.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Твій голос пророчий звучить крізь віки!

  І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета…
  Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
  І голос твій нам душі окриля!
  Востане у новій красі, проживши лихоліття
  Твоя, Тарасе, звільнена земля…
  Тарас Шевченко… Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Він залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.
  З нагоди відзначення 210-річниці славетного Кобзаря у Білоусівському ліцеї організовано і проведено такі заходи: конкурс читців «Слово Кобзаря невмируще», вікторину «Чи знаєш ти Шевченка» патріотичну годину «І чужому научайтесь, й свого не цурайся!», годину спілкування «Ім'я Шевченка стукає в серцях», мандрівку в минуле «Тарасовими шляхами», бібліотечний урок «Барвистий світ Шевченківського слова», знайомство з вишиванками наших майстринь «Ми тебе не забули, Тарасе!»
  12.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  А я просто українка, україночка…

  Здавна в усьому світі славились українські дівчата. Їм у всі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість , ввічливість, багата фантазія і, звичайно, велика шана, любов і повага до рідного краю.
  Багатьма такими рисами наділені учасниці конкурсу «А я просто українка, україночка…», який пройшов у Білоусівському ліцеї.
  Дівчатка цікаво розповідали про себе, свої мрії, захоплення, значення свого імені, улюблену квітку; продемонстрували вміння заплітати косу - символ дівочої честі, працьовитості, охайності; зав’язувати хустку; вміння готувати українські народні страви.
  Учасниці конкурсу показали, що вони багато знають про рідний край, поважають звичаї рідного народу, цікаво проводять свій вільний час, вміють співати, танцювати, вишивати, малювати.
  Наші дівчатка є справжніми україночками, патріотами своєї Батьківщини.
  04.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

  Вітаємо дівчат Білоусівського ліцею, які 27 лютого 2024 року взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" серед команд закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році під гаслом "Разом переможемо" у Тульчинській міській територіальній громаді з волейболу та здобули перемогу у своїй підгрупі.
  Молодці! Ви - найкращі! Так тримати!
  04.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  День рідної мови

  21 лютого відзначають День рідної мови.
  Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.
  Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.
  У Білоусівському ліцеї до Дня рідної мови учителька української мови та літератури Андрущенко Галина Миколаївна підготувала та провела мовознавчий турнір. У дружньому двобої зійшлися команди «Берегиня» та «Дивослово». Учні 5-8 класів складали прислів’я, пояснювали та ілюстрували їх значення; вправлялися у вимові скоромовок; редагували висловлювання; розкривали значення фразеологізмів; добирали антоніми; відгадували видатних українських поетів за їх короткою біографією.
  Учасники турніру показали, що вони є справжніми патріотами, знавцями української мови.
  З незначною перевагою перемогу здобула команда «Дивослово».
  Дякуємо всім учасникам турніру.
  04.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Кришечки для ЗСУ

  Учні Білоусівського ліцею долучились до збору пластикових кришечок.

  Учні 2 класу найактивніше долучились до збору та зібрали 1186 кришечок

  04.03.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53
  Всього новин: 315