Новини

  Знову в школу

  1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути. В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє.

  14.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня – «Культура»

  Ранок шостого дня, як завжди, розпочався з рухливої зарядки та цікавих ігор. Волонтер розповів про звичаї та свята в США, а учасники мовного клубу –  про українські. Працюючи в групах, діти малювали малюнки та готували розповіді про  улюбленеі свята. Всі люблять карнавал, тому наступним завданням було створити  карнавальні маски з підручних матеріалів. діти спавились з цим завданням на  відмінно.

         Сьогодні волонтером. відбулась зустріч педагогічного колективу закладу з волонтером.

         Брендон Сміт провів майстер клас для педагогічного колективу. Він показав презентацію про систему освіти у США,  дав змістовні відповіді на запитання учителів. Учитель історії Гриценко Б.О. розповів про методику викладання історії  у школах України, а Брендон Сміт - в США.  Між учителями відбулася цікава дискусія.

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня - «Спорт та розваги»

  Упродовж  п’ятого дня  в Go Camp учасники мовного клубу  грали в рухливі  ігри. Потім  всі разом пішли на рибалку .

  Зловили рибу, зварили уху, посмажили картоплю та насолоджувались активним відпочинком на природі, провели спортивні змагання між командами. Цей день надовго запам’ята волонтер, учителі та учасного клубу.

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня - «Технології»

  Учні вчилися  розпізнавати проблеми, що виникають у довкіллі; досліджувати залежності результатів впливу людської діяльності на природу. Протягом всього дня діти з волонтером та вчителем будували різні конструкції, а саме вежу з паперу, будинки з макаронів, маршмелоу та «Eggdropchallenge».  Спілкування англійською мовою з носієм мови сприяє збагаченню лексичного запасу слів, розвиває життєві компетентності школярів.

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня - «Екологія»

  Третій день в Go Camp розпочався з ранкової зарядки,  яка  дозволила  учням черговий раз   усвідомити  цінності здорового способу життя.

   Учні працювали над вмінням спілкуватися  англійською мовою під час групового заняття по розробці назви, девізу, емблеми екологічного змісту. Брендон Сміт та учителька англійської мови Любчак В.В. були порадниками та консультантами дітей. Старшокласники для гостя з США провели екскурсію до місцевого храму. Волонтер провів захоплюючі ігри з дітьми. Школярі із задоволенням відвідують мовний клуб і завжди шукають нагоду якомога довше поспілкуватися з волонтером. 

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня - «Суспільство»

  Учні здійснювали спілкування по даній темі, використовували у разі потреби невербальні засоби спілкування. Вчитель разом з волонтером розповіли дітям про  суспільство та провели активності. Школярі залучилися до конструювання міні-моделі сучасного міста. Повторили написання слів англійською мовою та налаштувались на необхідність свідомого вивчення іноземних  мов.

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 218