Новини

  Участь у благодній акції «П’ять картоплин»

  Учні закладу взяли участь у акції  «П’ять  картоплин».  Зібрали  картоплю, столовий буряк, цибулю, які  передали у Тульчинський будинок дитини.

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято квітів

  20 вересня 2019 року у школі проведено традиційне  свято  квітів, у якому взяли участь учні 1-11 класів.

   Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки й учителі школи.

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  У музеї Костя Широцького

  13 вересня 2019 року члени краєзнавчої конференції присвяченої 100-річчю  з дня смерті Костя Широцького:  почесний краєзнавець України,  кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри комерційного та трудового права Хмельницького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом Трембіцький А.М.,  доктор  історичних наук, викладач Вінницького державного педагогічного університету Степанчук Ю.С. ,  головний спеціаліст відділу інформації державного архіву Вінницької області Завальнюк К. , член спілки краєзнавців України Зелінський Р. відвідали музей Костя Широцького.  Екскурсоводи музею  провели екскурсію для гостей.

  Делегація відвідали могилу  К.Широцького та  поклала  квіти.

  20.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Знову в школу

  1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути. В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє.

  14.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня – «Культура»

  Ранок шостого дня, як завжди, розпочався з рухливої зарядки та цікавих ігор. Волонтер розповів про звичаї та свята в США, а учасники мовного клубу –  про українські. Працюючи в групах, діти малювали малюнки та готували розповіді про  улюбленеі свята. Всі люблять карнавал, тому наступним завданням було створити  карнавальні маски з підручних матеріалів. діти спавились з цим завданням на  відмінно.

         Сьогодні волонтером. відбулась зустріч педагогічного колективу закладу з волонтером.

         Брендон Сміт провів майстер клас для педагогічного колективу. Він показав презентацію про систему освіти у США,  дав змістовні відповіді на запитання учителів. Учитель історії Гриценко Б.О. розповів про методику викладання історії  у школах України, а Брендон Сміт - в США.  Між учителями відбулася цікава дискусія.

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі

  Go Camp Тема дня - «Спорт та розваги»

  Упродовж  п’ятого дня  в Go Camp учасники мовного клубу  грали в рухливі  ігри. Потім  всі разом пішли на рибалку .

  Зловили рибу, зварили уху, посмажили картоплю та насолоджувались активним відпочинком на природі, провели спортивні змагання між командами. Цей день надовго запам’ята волонтер, учителі та учасного клубу.

  22.08.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 «18» 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  Всього новин: 203