Новини

  ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

  Як створити умови для надання нашим дітям якісних освітніх послуг?

  Як в епоху інформаційних технологій залучити молоде покоління до збереження культурної спадщини минулого, особливо до історії рідного села, до відомих людей, які його прославили?

  Ці питання є пріоритетними у роботі педагогічного колективу Білоусівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Вирішити їх допоміг п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2018 році. Адміністрацією  та педагогічним колективом були підготовлені та подані на конкурс два проекти «Створимо музей Костя  Широцького - збережемо культурну спадщину Поділля», «Тепло і затишок дітям Нової української школи», які здобули перемогу.   Ініціатива щодо створення музею Кості Широцького виникла в стінах школи і знайшла підтримку  громади села. Вона є необхідною, своєчасною і святою справою збереження пам’яті про  видатного земляка.

  У закладі обладнано сучасну класну кімнату для першокласників Нової української школи та створено нове освітнє середовище орієнтоване на розвиток творчої особистості.

  Для реалізації проектів залучено 332 000 гривень, в тому числі з обласного фонду конкурсу виділено 75 000 гривень, з бюджету сільської ради – 20 000 гривень, з районного бюджету – 20 000 гривень.

  У співфінансуванні взяли участь організації-партнери:

  ¾    ДТЕК «Ладижинська ТЕС» - 100 000 гривень (директор О.Б.Бобрик)

  ¾   ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» -70 000 гривень (директор І.В.Лещенко)

  ¾   ТОВ «Богданівське» - 20 000 гривень (директор  О.Д.Дяченко)

  ¾  Громадська Організація «Життя та розвиток громад» - 25 000 гривень (голова Л.М.Білозір)

  ¾  фермерське  господарство «Агро-ВАС» -2 000 гривень (голова С.С.Олійчук)

  Робота над реалізацією проектів триває.

  Адміністрація школи, педагогічний колектив, батьки щиро вдячні за допомогу , підтримку всім, кому не байдужа доля наших дітей, їх майбутнє.

     03.10.2018 | Aдмін

  Вернутись назад