Новини

    З ювілеєм, рідна школо!

    У плині часу, вічності подій

    На ювілей зійшлися в школу учні.

    Поважність  і величність поколінь

    Достойні, вдячні і роками мудрі.



    40 років – знаменна дата не лише в житті людини, але й в історії навчального закладу, бо шкільні роки – незабутні сторінки життя кожного.

    Школа – це не тільки місце, де ми отримуємо нові знання, але й місце, де знаходимо нових друзів, спокій, затишок, довіру, співпереживання. Це діти і вчителі, це пам'ять і традиції.

    2 червня 2017 року Білоусівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів святкувала 40-річний ювілей. Господарі навчального закладу гостинно вітали випускників усіх поколінь, учнів нинішніх і колишніх, їхніх вчителів, батьків – одним словом, усіх, хто завітав сюди.

    Зворушливими віршованими рядками урочистості відкрили ведучі свята – учителі школи  Яна Сошинська та Богдан Гриценко, які розповіли про минуле і сьогодення школи.

    На екрані – цифра 40. Одна за одною з’являються фотосвітлини, зафіксовані в різні періоди шкільного життя, підготовлені  учителькою інформатики Тетяною Піддубняк

    Хоч літ пройшло чимало, багато чого розгубила людська пам'ять, та хочеться згадати приємне.

    1977 рік. Веселим водограєм осінніх квітів  і сонячних променів вересень вітав новоселів. У Білоусівці відчинила двері нова середня школа, будівництво якої здійснено за кошти колгоспів «Росія» та  «Ленінський шлях», які очолювали Ляшенко  Петро Григоровича  та Сокиринського Андрія  Васильовича.

    З радістю учні переселялися із старих приміщень школи в нові світлі класи. Будівельники поспішали вчасно завершити роботу. Їм допомагали вчителі, батьки, учні, майже всі жителі села. І ось довгоочікувана мить: символічний ключ від школи передано директору Євгену Миколайовичу Зарембі, надзвичайно мудрому, талановитому, творчому керівнику.

    В швидкому ритмі забилося  «серце» навчального закладу, педагогічний та учнівський колективи якого активно влилися у шкільне життя району, області.

    На 40-річний ювілей були запрошені вчителі-ветерани. Школа пам’ятає і любить педагогів, що віддали свій час і душевні сили підростаючому поколінню. Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене спогадами, радістю, теплотою, любов’ю. Малиновий передзвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, а й у серці кожного ветерана.

    Сьогоднішній колектив трудиться злагоджено і сумлінно. Всі надбання, добрі справи свято шанують наступні покоління. То й не дивно, адже штурвал шкільного «корабля»  завжди був у надійних руках його попередніх керівників – Євгена Заремби, Галини Жлобницької. А нині він дістався відповідальному «капітану» талановитій і мудрій жінці Валентині Рябокінь, яка адресувала у переспіві вітальних промов найкращі побажання рідному колективу, колегам-освітянам.

    Наша школа має свої традиції, злети і падіння, прагне стати джерелом знань і духовності для своїх вихованців. Школа – це сім’я, де  радості і невдачі – навпіл;  це колектив, який прагне всього нового, прогресивного; це уроки та свята; це олімпіади та конкурси; це  зустрічі  з цікавими людьми

    За роки навчання школу закінчили 558 випускників, з них 28 нагороджено золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», 13 – срібною медаллю «За досягнення  у навчанні». Ми пишаємося всіма, хто натхненно черпав знання в нашому храмі науки, а зараз невтомною працею стверджує велич України, пише живі сторінки історії нашої школи.

    За нелегку, неспокійну, самовіддану працю, повагу та вдячність, найкращі побажання у ювілейний день народження винуватцям свята висловили:

    ¾   Штефан Геннадій Борисович –заступник директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ МХП;

    ¾   Швець Олена Вікторівна – помічник  народного депутата України Івана Дмитровича Спориша;

    ¾   Герасименко Лідія Василівна – секретар Білоусівської сільської ради;

    ¾   випускники школи.

    Крім теплих зичень, шкільна родина отримала від гостей «скриньку» цінних подарунків.

    Концерт, підготовлений учнями, вчителями і техпрацівниками, зробив свято теплим і зворушливим. Надовго запам’ятаються усім гарні слова випускників, адресовані своїм улюбленим учителям.

    Власними змістовними віршами порадувала присутніх випускниця 1987 року, поетеса, член обласного літературно-мистецького об’єднання «Автограф», літературно-мистецького гурту «Зимова вишня», районного об’єднання «Оберіг» м. Тульчин, «Стожари» м. Ладижин Світлана Кринична. Вона  подарувала учителям власну збірку віршів «Світанками вишиті весни». Авторка щиро вдячна за  фінансову підтримку у виданні книги  депутату Вінницької обласної ради, директору ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ МХП Ігорю Васильовичу Лещенку.

     Після урочистої частини гості завітали в навчальний заклад, де мали нагоду оглянути виставку фотосвітлин, приурочену до іменин школи. Відвідувачів приваблювали до себе нові стенди, які з любов’ю для дітей були виготовлені за кошти  інвестора.

    Адміністрація школи, педагогічний колектив висловлюють щиру подяку за фінансову  підтримку та надану матеріальну в організації та проведенні свята:

    ¾   Івану Дмитровичу Споришу -  народному депутату України;

    ¾   Ігорю Васильовичу Лещенку -  директору ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ МХП;

    ¾ Штефану Геннадію Борисовичу –заступнику директора ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ МХП;

    ¾   Дяченку Олегу Дмитровичу -  директору ТОВ «Богданівське»;

    ¾   випускникам школи Олександру  та Світлані Олійчукам;

    ¾   випускникам школи 1992 року.

    А на завершення Кушнір Віталій Васильович – колишній учитель музики - своїм чудовим голосом та чарівною музикою не відпускав усіх присутніх до першої години ночі.

         Завдяки працьовитим рукам дирекції, батьків, учителів, технічному персоналу наш навчальний заклад має красивий, привабливий вигляд не тільки всередині, а й ззовні. Приємно вчитися в школі, яка буяє пахощами квітів і зустрічає нас чарівною зеленню дерев.

         Ми сподіваємось, що наша рідна школа буде ще довго жити, зустріне ще не один ювілей. А вчителі, учні будуть творити нову історію школи, бо поки живе школа, житиме наше село.

    Волковська Марія Пилипівна

    вчителька української мови та літератури

     



    09.08.2017 | Aдмін

    Вернутись назад